logotyp
Login

Sportovní liga - turnaj v RINGU

Ve čtvrtek 3.11. 2016 se konal 1. turnaj v rámci letošní Sportovní ligy základních škol z Mladé Boleslavi.

Turnaj v Ringu žáků 8. a 9. tříd měl letos jiný formát než loni. Nehrálo se ve smíšených družstvech, ale kluci a holky měli samostatná utkání a o celkovém vítěz turnaje pak mělo rozhodnout pořadí chlapeckého i dívčího týmu.

Naši školu reprezentovali:

• Daniel Balicz, Bedřich Bechyně, Simeon Trajkovski, Samuel Bartoníček, Martin Valenta a Daniel Ulman
  • Barbora Ťavodová, Veronika Šprojcarová, Martina Jedlánková, Nikola Peterková, Sára Řeháková a Veronika Zouharová.

Družstvo tedy vždy tvořilo 6 žáků, z nich 4 hráli. Střídat se mohlo libovolně.

Celého turnaje se účastnily 4 školy. Kromě naší pak ještě 2. ZŠ, 5. ZŠ a 8. ZŠ.

Naši kluci nejprve porazili 8. ZŠ 2:0 na sety, pak zvítězili 2:1 nad 2. ZŠ a v posledním utkání podlehli 0:2 5. ZŠ. V jednotlivých utkáních střídali pěkné momenty se zbytečnými chybičkami. Je nutné sportovně uznat, že kluci z 5. ZŠ byli lepší.

Dívky jasně přehrály 2:0 2. ZŠ i 8. ZŠ a v těsných koncovkách prohrály s 5. ZŠ. Holkám se dařilo více než klukům, zejména Veronika Šprojcarová prokazovala velký přehled a hráčskou inteligenci.

V obou kategoriích jsme tedy skončili druzí a i v celkovém pořadí jsme obsadili hezké 2. místo.

Děkuji všem reprezentantům za jejich výkony.