logotyp
Login

 

Vážení rodiče.

Prázdniny se chýlí ke konci a v úterý 1. září 2020 začne pro vaše děti školní rok 2020/2021, který slavnostně zahájíme přivítáním všech žáků ve škole.

Nejen s ohledem na bezpečnost žáků a rodičů, ale zejména kvůli velkému množství prvňáčků bude letošní vítání netradičně rozděleno.

Žáci 2. - 9. třídy zahájí tento školní rok spolu s třídními učitelkami ve svých učebnách v 8,00 h.

Prvňáčky přivítáme v naší školní tělocvičně v 8,15 h. Budeme rádi, když své děti doprovodíte a zváni jsou i jejich sourozenci či prarodiče. Po vstupu do „Písmenkového království“ se děti spolu s třídní učitelkou přesunou do své učebny. I tam mohou jít rodiče s nimi. Z prostorových důvodů musí ostatní návštěvníci počkat na chodbě či před školou. Třídní učitelka se s dětmi krátce seznámí a do cca 9,30 h bude společný program ukončený.

Žáci si první školní den nemusí nosit ani přezůvky ani tašku.

 

Školní družina bude v provozu již od úterý 1.9. v plném rozsahu. Družina bude tento den přístupná pouze dětem, které odevzdali do 30.6. vyplněnou přihlášku do školní družiny! V případě převisu zájmu nad kapacitou (60 dětí) školní družiny, bude rozhodnuto o přijetí do školní družiny dle bodových kritérií.

Pokud máte pro vaše dítě zaplacené stravné na měsíc září z účtu, je přihlášeno ke stravování hned od 1.9.. První den školního roku bude oběd vydáván v 11,00 h, ve středu 2.9. a ve čtvrtek 3.9. od 11,00 h do 11,45 h (dle programu jednotlivých tříd). Pokud první dny nemáte o jídlo pro své dítě zájem, prosím o odhlášení na www.strava.cz nebo pomocí sms.

Ve čtvrtek 3.9. proběhne také focení třídních kolektivů a jednotlivců. Jde o dodatečné focení tříd za školní rok 2019/2020. Zároveň proběhne i individuální focení prvňáčků, aby měli vzpomínku na zahájení školní docházky.

 

V souvislosti s nemocí Covid 19 děláme řadu hygienických opatření, která mají minimalizovat riziko nákazy. Nechci však zásadně omezovat aktivity, kterých se vaše děti i vy můžete účastnit. Proto již nyní plánujeme akce cyklu PRST (První Středa), divadla, exkurze, dopravní hřiště, kurz plavání, kurzy lyžařské i školu v přírodě. Věřím, že se situace zásadně nezmění a my budeme moci s dětmi i vámi prožít plnohodnotný školní rok.

Pokud by však došlo k nejhoršímu, a škola by musela být uzavřena, jsme připraveni se vašim dětem věnovat distančně. Abychom mohli zajistit co nejlepší formu distanční výuky, prosím vás o vyplnění krátkého dotazníku, který bude mapovat vaše možnosti při distanční výuce. Dotazník přinese vaše dítě domů v prvním zářijovém týdnu. Po jeho vyplnění jej, prosím, co nejdříve pošlete zpět do školy.

Se začátkem školního roku zahajujeme další ročník PRSTu, společných aktivit učitelů, rodičů a dětí.

První akcí, kterou pro Vás ve středu 9.9. 2020 od 16,00 h do cca 19,00 h chystáme, je tradiční odpoledne věnované sportu a relaxaci. K dispozici bude hřiště, školní bazén, ohniště a gril. V případě deště akci o týden odložíme. Informaci byste dostali přes Bakaláře. S sebou si vezměte sportovní oblečení a obutí, plavky a ručník, pochutiny na gril.

Další akcí bude říjnová Drakiáda!

 

Těšíme se na Vás! Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zápis do první třídy ZŠ

V sekci "Oficiální dokumenty školy" jsou výsledky zápisu do prvního ročníku pro rok 2023/24


NÁSTĚNKA

Pronájem prostor školy

Nově zrekonstruované hřiště
s umělým povrchem, vybavená PC učebna a tělocvična pro
menší skupinu sportovců
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home škola Debř
Základní škola
Mateřská škola
ZŠ: Bakovská 7,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 331 933
       email: zsdebr@seznam.cz
       Datová schránka - ID: t8bia6i

MŠ: Josefodolská 85,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 326 017
       email: msdebr@seznam.cz

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy