Login

 

Vážení rodiče.

Prázdniny se chýlí ke konci a v úterý 1. září 2020 začne pro vaše děti školní rok 2020/2021, který slavnostně zahájíme přivítáním všech žáků ve škole.

Nejen s ohledem na bezpečnost žáků a rodičů, ale zejména kvůli velkému množství prvňáčků bude letošní vítání netradičně rozděleno.

Žáci 2. - 9. třídy zahájí tento školní rok spolu s třídními učitelkami ve svých učebnách v 8,00 h.

Prvňáčky přivítáme v naší školní tělocvičně v 8,15 h. Budeme rádi, když své děti doprovodíte a zváni jsou i jejich sourozenci či prarodiče. Po vstupu do „Písmenkového království“ se děti spolu s třídní učitelkou přesunou do své učebny. I tam mohou jít rodiče s nimi. Z prostorových důvodů musí ostatní návštěvníci počkat na chodbě či před školou. Třídní učitelka se s dětmi krátce seznámí a do cca 9,30 h bude společný program ukončený.

Žáci si první školní den nemusí nosit ani přezůvky ani tašku.

 

Školní družina bude v provozu již od úterý 1.9. v plném rozsahu. Družina bude tento den přístupná pouze dětem, které odevzdali do 30.6. vyplněnou přihlášku do školní družiny! V případě převisu zájmu nad kapacitou (60 dětí) školní družiny, bude rozhodnuto o přijetí do školní družiny dle bodových kritérií.

Pokud máte pro vaše dítě zaplacené stravné na měsíc září z účtu, je přihlášeno ke stravování hned od 1.9.. První den školního roku bude oběd vydáván v 11,00 h, ve středu 2.9. a ve čtvrtek 3.9. od 11,00 h do 11,45 h (dle programu jednotlivých tříd). Pokud první dny nemáte o jídlo pro své dítě zájem, prosím o odhlášení na www.strava.cz nebo pomocí sms.

Ve čtvrtek 3.9. proběhne také focení třídních kolektivů a jednotlivců. Jde o dodatečné focení tříd za školní rok 2019/2020. Zároveň proběhne i individuální focení prvňáčků, aby měli vzpomínku na zahájení školní docházky.

 

V souvislosti s nemocí Covid 19 děláme řadu hygienických opatření, která mají minimalizovat riziko nákazy. Nechci však zásadně omezovat aktivity, kterých se vaše děti i vy můžete účastnit. Proto již nyní plánujeme akce cyklu PRST (První Středa), divadla, exkurze, dopravní hřiště, kurz plavání, kurzy lyžařské i školu v přírodě. Věřím, že se situace zásadně nezmění a my budeme moci s dětmi i vámi prožít plnohodnotný školní rok.

Pokud by však došlo k nejhoršímu, a škola by musela být uzavřena, jsme připraveni se vašim dětem věnovat distančně. Abychom mohli zajistit co nejlepší formu distanční výuky, prosím vás o vyplnění krátkého dotazníku, který bude mapovat vaše možnosti při distanční výuce. Dotazník přinese vaše dítě domů v prvním zářijovém týdnu. Po jeho vyplnění jej, prosím, co nejdříve pošlete zpět do školy.

Se začátkem školního roku zahajujeme další ročník PRSTu, společných aktivit učitelů, rodičů a dětí.

První akcí, kterou pro Vás ve středu 9.9. 2020 od 16,00 h do cca 19,00 h chystáme, je tradiční odpoledne věnované sportu a relaxaci. K dispozici bude hřiště, školní bazén, ohniště a gril. V případě deště akci o týden odložíme. Informaci byste dostali přes Bakaláře. S sebou si vezměte sportovní oblečení a obutí, plavky a ručník, pochutiny na gril.

Další akcí bude říjnová Drakiáda!

 

Těšíme se na Vás! Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Nové emailové adresy zaměstnanců školy

Od letošního roku se nám změnily emailové adresy všech zaměstnanců školy. Nové adresy jsou aktuální v kontaktech.NÁSTĚNKA

Pronájem prostor školy

Nově zrekonstruované hřiště
s umělým povrchem, vybavená PC učebna a tělocvična pro
menší skupinu sportovců
Home škola Debř
Základní škola
Mateřská škola
ZŠ: Bakovská 7,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 331 933
       email: info@skoladebr.cz

MŠ: Josefodolská 85,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 326 017
       email: msdebr@seznam.cz

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy