Login

Horečka úterní noci

V úterý 23. ledna čekaly před školou 2 velké autobusy, které odvezly 81 dětí z naší školy do Prahy. Čekalo nás muzikálové představení v paláci Hybernia pod názvem „Horečka úterní noci“.

Celé vystoupení s jednou dlouhou přestávkou trvalo 3 hodiny!  Jednalo se o první veřejnou zkoušku na velký charitativní galavečer.

Na úvod vystoupil pan režisér, který všechny diváky seznámil s programem a vysvětlil, co znamená generální zkouška, kdo bude či nebude vystupovat a z jakých důvodů, co je forbína apod. Muzikál byl složen z nejznámějších světových i českých muzikálových melodií doprovázených tanečním vystoupením. Mezi hvězdami představení byly např. Ondřej Ruml, Václav Noid Bárta, Olga Lounová a další.

Přestože do divadla jeli starší žáci od 5. do 9. třídy v rámci výuky Hudební výchovy, kteří už určitě v divadle nejednou byli, nemile nás překvapilo chování zejména mladších žáků. Přijít do divadla ve sportovním oblečení s velkým sportovním batohem na zádech, nasazovat si sluchátka s hudbou do uší, hrát si na mobilu, pít z velkých plastových lahví, jíst jídlo z velkých papírových sáčků zakoupených v síti McDonald apod. během představení je opravdu velmi nevhodné!!! Všechny děti jsou pravidelně seznamovány s chováním na kulturních akcích a naprostá většina ví, jak se vhodně chovat. Škoda, že někteří toto nerespektují.

I přes nevhodné chování jedinců a pozdější návrat, jsme si všichni návštěvu Prahy a divadla moc užili. Byl to příjemný zážitek.

Vedoucí zájezdu Věra Stránská

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Oznámení o konání zvláštního zápisu pro UKR žáky

V Dokumentech školy je oznámení o konání zvláštního zápisu pro UKR žáky

Žádost o přijetí UKR žáků ke školní docházce

Ve Formulářích školy jsou dokumenty pro UKR žáky - žádost o přijetí a žádost o odklad

NÁSTĚNKA

Pronájem prostor školy

Nově zrekonstruované hřiště
s umělým povrchem, vybavená PC učebna a tělocvična pro
menší skupinu sportovců
Home škola Debř
Základní škola
Mateřská škola
ZŠ: Bakovská 7,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 331 933
       email: info@skoladebr.cz
       Datová schránka - ID: t8bia6i

MŠ: Josefodolská 85,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 326 017
       email: msdebr@seznam.cz

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy