Login

Lyžařský kurz

Letošní zima sněhu a lyžování moc nefandí, což nám tento kurz mírně zkomplikovalo, ale my jsme se nedali a užili si ho J

V neděli jsme na chalupu dorazili přesně na oběd. Výborný guláš s knedlíkem hned vylepšil upršenou náladu. Po obědě se všichni ubytovali, zahráli různé seznamovací hry a hurá na dobrodružnou výpravu po okolí, kterou pro nás připravil pan Hofman.

V pondělí se počasí umoudřilo a tak jsme vyrazili na svah – dopoledne na Malinovku do Bedřichova, odpoledne autobusem na Severák. Úterní nevlídné počasí nás nezlomilo – měli jsme pohádkové dopoledne a odpoledne plné zážitků – prohlídka nové rolby (vyzkoušeli jsme si, jaké to je sedět za volantem), jízda na sněžném skútru (po stadionu, kde startuje slavná Jizerská 50).

    Od večera už jen sněžilo a to bylo prima. Celou středu, čtvrtek a páteční dopoledne jsme lyžovali jako ďas. Rozdělení jsme byli do 3 skupin, podle toho, jak nám lyžování šlo. Obouvání do lyží a zapínání přeskáčů jsme stihli natrénovat v pondělí. Velkou pochvalu si zaslouží úplně všichni malí lyžaři, ale tu největší naši začátečníci, kteří na konci kurzu jezdili na vleku a sjezdovce jako závodníci J

    Velkou legraci jsme zažili i na čtvrteční karnevalové diskotéce. O zpestření se postarali opět manželé Hofmanovi, kteří ve svých maskách klauna a čarodějnice byli nepřekonatelní.  Jim patří poděkovaní hlavně za přístup k dětem a výborné domácí jídlo z jejich kuchyně.

SKOL a za rok se uvidíme zase na zasněžených horách.

Věra Stránská

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Online zápis ke školní docházce 2020/2021

Informace k zápisům k povinné školní docházce – školní rok 2020/2021


V Aktualitách jsou nově přidané dokumenty k ošetřování dětí do 10 let, uzavření škol a informací na webu ČSSZ

NÁSTĚNKA

Pronájem prostor školy

Nově zrekonstruované hřiště
s umělým povrchem, vybavená PC učebna a tělocvična pro
menší skupinu sportovců
Home škola Debř
Základní škola
Mateřská škola
ZŠ: Bakovská 7,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 331 933
       email: info@skoladebr.cz

MŠ: Josefodolská 85,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 326 017
       email: msdebr@seznam.cz

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy