logotyp
Login

Finanční Grant od O2 Chytrá škola pro financování proškolení v oblasti AI

Těšíme se, že můžeme oznámit úspěšné získání finančního grantu díky programu O2 Chytrá škola, který nám umožní realizovat rozsáhlý vzdělávací program zaměřený na umělou inteligenci. Díky této podpoře budeme moci poskytnout proškolení ve třech hlavních cílových skupinách: žáci, učitelé, rodiče a veřejnost.

V rámci programu budeme poskytovat odborné školení pro žáky, které bude zahrnovat nejen základy umělé inteligence, ale také praktické aplikace v reálném světě. Jedním z unikátních prvků bude začlenění programu pro žáky při pobytu na škole v přírodě, kde se budou moci dozvědět, jak AI může být spojena například s ochranou životního prostředí apod.

Pro učitele připravíme specializovaná školení, která je provedou klíčovými koncepty AI a způsoby, jak je integrovat do výuky ve třídě. Naším cílem je poskytnout pedagogům potřebné znalosti a nástroje, aby mohli efektivně uvést své žáky do světa umělé inteligence.

Rodiče a veřejnost budou zahrnuti do programu prostřednictvím osvětových akcí a workshopů, které je seznámí s důležitostí vzdělání v oblasti AI a s tím, jak mohou podporovat své děti v této oblasti.

Součástí programu budou také preventivní programy v oblasti kybernetické bezpečnosti, které vycházejí z metodiky poskytnuté na webových stránkách O2 Chytrá škola.

Celý náš program je zaměřen na to, aby připravil žáky, učitele, rodiče a veřejnost na výzvy a možnosti, které nám přináší éra umělé inteligence. Jsme vděční za finanční podporu od O2 Chytrá škola, která nám umožňuje uskutečnit tuto vizi a přispět k vzdělávání a rozvoji naší společnosti v digitálním věku.

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zápis do první třídy ZŠ

V sekci "Oficiální dokumenty školy" jsou výsledky zápisu do prvního ročníku pro rok 2023/24


NÁSTĚNKA

Pronájem prostor školy

Nově zrekonstruované hřiště
s umělým povrchem, vybavená PC učebna a tělocvična pro
menší skupinu sportovců
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home škola Debř
Základní škola
Mateřská škola
ZŠ: Bakovská 7,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 331 933
       email: zsdebr@seznam.cz
       Datová schránka - ID: t8bia6i

MŠ: Josefodolská 85,
       Mladá Boleslav
       tel. 326 326 017
       email: msdebr@seznam.cz

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy